Hench Naujas geležies Interjero plieninės apsaugos durys ir langai į namus kinija tiekėjas

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w109527

€409.25

Prieš kad pastaba; 1. Dėl visų kaustytomis geležies produktai yra custom made,todėl mes negalime pristatymas per kurjerį, mūsų www.advokatasmartinkus.lt kurjerių kaina nėra teisinga, mes tik vežimo jūra.pasakykite man savo dydžio ir namų adresą(zip ),mes citata jums visa kaina, pristatymas į jūsų namus. 2. Geležies duris jamb ,mes naudoti differenct nei kitos kompanijos , mes vartojame daugiau, didesnis ir daugiau storio, įsitikinkite, kad yra stipresni ir geresni šiluminės izoliacijos. 3. Visos geležies durų kaina apima spynos. 4. Po depozito ir CAD brėžinys patvirtinti, geležies duris gaminančios laikas-30 dienų.ir 25days pristatymas į JAV namų adresą. 5. kiti kaustytomis lygintuvai taip pat gali būti pagal užsakymą pagaminti, jei jūs galite paremti dydžio ar CAD brėžinys arba vietoje matavimai.pavyzdžiui, laiptai,turėklai, balkono,tvoros,pavėsinė,etc.

Atvira Stiliaus SūpynėsModelio Numeris hench-d1Rėmas Medžiaga Aliuminio LydinysDurų Medžiaga plienoMokestis Vienetas NustatytiDurų Tipas StiklasPagrindinė Medžiaga plienoPaviršiaus Apdaila BaigtaTipas Įrašo DurųAtidarymo būdas Stumti ir TrauktiPozicija Komercinės

Žymos: duris, medinės, durys yf, medinių durų namai, vyras durys, kontaktinis numeris, led skaičius prisijungti, dideli lauko durys, durų mediena, hench metalo, vakarų išorinės durys.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas