Mikro-Lipo " Micro-B USB Akumuliatoriaus Kroviklis, Įkrovimo Valdybos Modulis Ličio LiIon Micro USB LiPoLiIon v1 Jutiklis 5V), 3,7 V 4,2 V

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w20557

€4.55 €3.91

Aprašymas:

Taip patogu, tai šiek tiek lipo įkrovikliu, yra tokia maža ir lengva naudoti galite laikyti ant savo darbo stalo arba pritvirtinkite jį lengvai į bet kokį projektą!

Tiesiog prijunkite jį per "MicroUSB" kabelį prie USB prievado ir 3,7 V/4,2 V ličio polimerų arba ličio jonų bateriją į kištuką kitame gale.

Yra du šviesos Diodai - viena raudona ir viena žalia.Įkrovimo metu švyti raudona lemputė dega.Kai baterija yra visiškai įkrauta ir paruošta naudoti,žalia LED, įsijungia.

Rimtai, jis negalėjo gauti daugiau paprasta.Jūs negalite praleisti jį.

Įkrovimo atliekama trimis etapais: pirmasis kondicionavimo mokestį, tada pastovios srovės spartusis įkrovimas ir, galiausiai, pastovios įtampos srovelė mokestis laikyti bateriją košė-iki.

Įkrovimo srovė 100mA pagal numatytąją reikšmę, kad ji bus dirbti su bet kokio dydžio baterija ir USB prievadą.Jei norite, jūs galite lengvai pakeisti jį per 500mA režimą, litavimo uždarytas megztinis priekyje,kai jums bus tik būti įkrovimo baterijas su 500mAh dydžio arba didesnės.

Naudoti LiPoly/LiIon baterijas tik!Kitos baterijos gali turėti skirtingas įtampa, chemijos, poliškumas ar lydinčioje.

5V įvesties per Micro-B USB jungtis

Įkrovimo viena Ličio Jonų/Ličio Polimero 3.7/4.2 v baterijos (ne vyresnio amžiaus 3.6/4.1 v ląstelės)

Įkrovimo srovė 100mA, reguliuojamas iki 500mA užlitavimo megztinis uždaryti

Pakuotė:

1 x Micro-Lipo " Micro-B USB Akumuliatoriaus Kroviklis, Įkrovimo Valdybos Modulis Ličio LiIon Micro USB LiPoLiIon v1 Jutiklis 5V), 3,7 V 4,2 V

Modelio Numeris NĖRA"PASIDARYK pats" ir Reikmenys ELEKTROSPrekės Pavadinimas AideepenIšėjimo Tipas NĖRA

Žymos: 3.7 v 350mah lipo baterijos, lipgloss vamzdis su veidrodžiu, dažų spong, bm usb, micro lipo dirželis, liion akumuliatoriaus įkroviklis, saulės lipo micro, kinijos makiažas, 12v baterijų kroviklis li jonų, 3.7 v 400mah lipo baterijos.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas