Skristi. Pasakojimų rinkinys Jurijus Donatas beloivana formatai fb2, TXT, PDF, EPUB-[e-book]

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w20822

€2.17

Tik originalius sertifikuotus produktus Garantijos Aptarnavimo oficialios tarnybos Virtualus produktas bus pristatomos per 4 val.

Knyga pagrįsta filosofinių pasakojimų, kurie turi įtakos įvairiose gyvenimo srityse šiuolaikinės asmuo.Jų herojai, kaip taisyklė, yra sėkmingas, daug pamatyti ir daug pasiekti gyvenime.Bet norint įveikti ilgą ir sunkų kelią į gerovę, jie ima suprasti, kad materialinė gerovė yra ne pagrindinis tikslas, tai yra daug svarbiau likti harmonijoje su savimi, savo vidinį pasaulį.Darykite, ką norite, sau, ne, ką jūs.Daugeliui iš mūsų laikas, bus sunku.Pagrindinės vertybės-sąžiningumas-visų pirma, į save-ir lojalumą šį žodį.Yra nepadori filialas.

PAVADINIMAS Skristi. KnygelėseKalbos RusųDatos rašymas 2010 m.Autorius Jurijus Donatas БелойванAmžiaus riba 18 +Savininkas Litrai

Žymos: mados nustatyti suknelės, kiek kartų palapinė namas, prancūzijos beveler 10mm, kaip fokusavimas, led šviesos, stiklo 360 "iphone" xs, bėgiojimas nustatyti 8 metų, kiek kartų ilgas kelnes, kaip skraidantys žibintai, laisvų rankų uhf icom.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas