ADF4351 Skaitmeninis LCD Ekranas RF Signalo Šaltinis VFO Kintamo Dažnio Osciliatoriaus Signalas Generatorius 35MHz su 4000MHz USB DIY Įrankiai

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w31181

€18.45 €10.69

ADF4351 Skaitmeninis LCD Ekranas RF Signalo Šaltinis VFO Kintamo Dažnio Osciliatoriaus Signalas Generatorius 35MHz su 4000MHz USB DIY Įrankiai

Ypatybė:

Paprasta RF signalo šaltinio signalo generatorius.

Pagrindiniai komponentai: avr mega8 mikrovaldiklis, ekonomiškas vieno lusto mikrokompiuterių, paprastai naudojamas m16 mažai versija, periferinių ADC yra 2.56 V reguliatorius šaltinis, tai nėra kitų vidutinės klasės mikrovaldiklių.

Adf4351, tradicinių VCO+PLL+6 serijos greitųjų bistable grandinės (išskyrus 2 grandines, D trigeris).

35-2200MHz yra gautas dažnio dalijimo.Po to, kai formos, amplitudė pagrindinių banga nekeičia daug.Tai yra aukštų dažnių.

DDS yra sunku pasiekti visą plotį. (po to, kai signalas yra padalintas, tai turi būti stačiakampių bangų, ir amplitudė tampa kritinis lygis).

Šis produktas naudoja vieno lusto mikrokompiuteris kaip pagrindinė, kuri supaprastina dizaino, sutrumpina plėtros laiką, taupo išlaidas, ir yra paprasta, patikima ir praktiška.

Pateikti signalo šaltinis KINTAMOSIOS srovės kelias pagal bandymo įrenginio, analizuoti dažnio, amplitudės charakteristikos AC kelyje, ir atkreipti dėmesį į varža pagal bandymo įrenginio.

Specifikacija:

Pagrindinė medžiaga: PCB

Spalva: žalia

Maitinimo įtampa: DC 4.5 V-5.5 V, atkreipkite dėmesį, kad ši mašina neturi built-in įtampos reguliatorius vienetas, neturi tiekimo per įtampos diapazonas

Budėjimo srovė: >", "C" mygtuką, bus baigti teršalų ir dažnis bus lygus nuliui.

Pastaba:

1. Ten gali būti šiek tiek dydžio nukrypimai dėl vadovo matavimo, skirtingus matavimo metodus ir priemones.

2. Nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva punktas dėl skirtingų menamo šviesos, kampą ir ekrano monitorius.

1 X Signalų Generatorius

Sertifikavimo CESuderinamumas Viskas SuderinamaKomplektacija /Kamera Įrengta NoPrekės Pavadinimas vanpowerModelio Numeris SignaloKilmės KN(Kilmės)Valstybės Surinkimo Ready-to-Go

Žymos: funkcija generatorius rinkinys, adf4351 signalo generatorius, kumpis radijo vfo, adf4351 modulis, kompiuterio stalas kompiuteriui, adf4351, dds vfo, dažnio generatorius rf, rf signalo šaltinis, kumpis radijo ssb.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas