Plug and Drive OBD2 Ekonomikos Chip Tuning Box mažiau Degalų, mažiau Teršalų ECOOBD2 Benzine

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w31274

€1.56 €1.47

Prašome Atkreipti Dėmesį, Apie Laivybos:

Pasirinkti pristatymas pagal "China Post Oridinary Mažas Pakelis Plius" , Nr. sekti info (negaliu Stebėti) po išsiuntimo iš Kinijos.Untrackable ,Pirkėjo apsaugos 60days,prašome pacientų laukimo .Prašome neatidaryti ginčų ,jei u reikia apsaugos metu,mes extened u Arba galite mokėti papildomų pinigų pasirinkti Registruotu Paštu su detalių sekti info, Ji veikia pagal protokolai OBD2, kaip remaping Automobilio kompiuteris EKIU.Po vairuotojo 200 km kelių, iš viso, EcoOBD2 prisitaiko prie automobilio, pasak vairuotojų įpročius ir visada išlaiko ECU remaping taupyti degalus mažesnis ir sugeriančias.

Ką EcoOBD2 padaryti?

Pagal jūsų vairavimo įpročius, EcoOBD2 daro naują žemėlapį, automobilio kompiuteris EKIU už transporto priemonės sumažinti degalų sąnaudas.Kaip jūs tvarkote daug daugiau KM/Mylios, EcoOBD2 atnaujina žemėlapius ir prisitaiko, kad atitiktų jūsų automobilis puikiai daugiau degalų taupymo.

Kas yra EcoOBD2 Chip Tuning Box?

EcoOBD2 yra Chip Tuning Box, kuris gali būti prijungtas prie OBD2 jungties automobilį sumažinti kuro sąnaudas, savo automobilį.Kai jis prijungtas prie OBD2 jungties, EcoOBD2 gauna informaciją iš automobilio kompiuterio valdymo blokas.Pagal gautus duomenis valdymo blokas, EcoOBD2 reguliuoja įpurškimo slėgio, kuro kiekis, įpurškimo laikas ir slėgis sumažinti kuro sąnaudas, savo automobilį.

EcoOBD2 Chip Tuning Box neviršija gamintojo reikalavimus.Ji veikia tik per tolerancijos variklio.

EcoOBD2 nėra pažeisti variklio ir automobilio kompiuterio valdymo blokas arba nesukelia jokių neigiamų pasekmių automobilio gamyklinis nustatymas.

EcoOBD2 nesikeičia visus parametrus visam laikui.Pasukti atgal prie automobilio originalūs parametrai, tiesiog atjungti EcoOBD2 iš OBD2 jungtis.

EcoOBD2 padės jums sutaupyti kuro sąnaudos:

- Iki 15% degalų taupymo

EcoOBD2 yra labai paprasta naudoti

Kištuko EcoOBD2 į OBD2 jungtis prie jūsų automobilio.Ir pasukite uždegimo apie 30 sekundžių.Ir Pasukite variklio.EcoOBD2 parametrai yra optimalus ir geriausias savo automobilį.Net parametrai yra skirtingi kiekvienam transporto priemonių, kad gali būti būtina atlikti papildomą koregavimą.

EcoOBD2 atpažins jūsų automobiliui ir jūsų vairavimo įpročiai po maždaug 200 km/150 mylių važiuoti, ir tada EcoOBD2 prisitaiko, kad atitiktų jūsų automobilis puikiai.

EcoOBD2 darbų remiantis televizoriaus signalo forma EKIU.Kaip pasekmė, jis keičia visą įpurškimo žemėlapyje.

Pagrindinis skirtumas tarp EcoOBD2 Chip Tuning Box ir Remapping paieška metodai yra tai, kad EcoOBD2 Chip Tuning Box yra lengvai nuimamas, ir po to ištraukite jūs einate atgal į gamyklos parametrus.EcoOBD2 yra pigus ir saugus tipo tiuningas.Remapping visam laikui pakeisti jūsų automobilį.Tai yra brangu nustatyti ir pašalinti negalima.EcoOBD2 turi variklio apsaugos funkciją ir 100% saugu jūsų automobilių variklio.EcoOBD2 naudojant spausdintinės grandinės plokštę, SMD technologiją.EcoOBD2 Chip Tuning Dėžės yra aukštos kokybės.

EcoOBD2 Montavimo bei Kalibravimo

1 - Traukti Automobilį Raktą iš uždegimo.

2 - Rasti OBD2 jungtis(*) į savo automobilį ir įjunkite EcoOBD2

3 Įkiškite raktą į užvedimo ir pasukite raktą į pirmąjį etapą. (Nereikia pradėti automobilį)

4 - Paspauskite reset apačioje, maždaug 5 sek.Atleidus apačioje, tiesiog laukti, o apie 30-54 sek. (EcoOBD2 bus bendrauti ir užmegzti ryšį su EKIU)

5 - Pradėti iki variklio.

6 - EcoOBD2 atpažins jūsų automobiliui ir jūsų vairavimo įpročius, po maždaug 200 km/150 mylių vairavimo ir todėl EcoOBD2 bus pritaikyti sau, kad atitiktų jūsų automobilis puikiai daugiau degalų taupymo.

Ar jūsų automobilis yra OBD2 jungtis?

Diagnostikos, arba "TPD" yra kompiuterinė sistema, pastatytas į visus 1996 m., o vėliau lengvosios transporto priemonės ir sunkvežimiams, kaip reikalauja Švaraus Oro Akto Pakeitimus, 1990 m. OBD sistemos yra skirtos stebėti kai kurių variklio pagrindinių komponentų, įskaitant atsakingus už kontroliuoti emisijas.

OBD2 nebūtinai automobiliams:

- Parduoti po sausio 1, 1996 m. JAV

- Parduoti po sausio 1, 2001 m. Europos Sąjungoje

- Su dyzeliniu varikliu, parduoti po sausio 1, 2003 m.

Kur įsikūręs OBD2 jungtis į savo automobilį?

1 Vairuotojo pusėje, po dasboard srityje pagal vairo stiprintuvas,

2 Vairuotojo pusėje, po dasboard,tarp vairuotojo pusės durų ir vairo kolonėlė srityje

3 Vairuotojo pusėje, po dasboard, tarp vairo stiprintuvas, erdvės ir konsolė

4 Vairuotojo pusėje, prietaisų skydelis, priemonės/gabaritas srityje, tarp vairo kolonėlės ir konsolė

5 Vairuotojo pusėje, prietaisų skydelis, priemonės/gabaritas srityje, tarp vairuotojo pusės durų ir vairo kolonėlė

6 konsolė, vertikalaus paviršiaus kairėje transporto priemonės vidurio

7 konsolė, vertikalaus paviršiaus, dešiniajame transporto priemonės centrinės linijos arba ant keleivio pusėje konsolė

8 konsolė, horizontalaus paviršiaus priešais keleivių zonoje.

Sertifikatai : CE / FCC / RoHS

2 Metų Garantija

Paketą, įskaitant:

1pc x EcoOBD2 Chip Tuning Box Sąsaja

1pc x User Manuel Lt

Firmware V1.5 PIC18F25K80 ELM327 Bluetooth V1.5 OBD2 Automobilių Diagnostikos Įrankis, ELM 327 V1.5 Darbus Android/Symbian GERIAUSIOS Kokybės Mini ELM327 OBD2 Bluetooth OBD2 Skaneris ELM 327 V1.5 OBD2 ELM 327 Bluetooth ELM 327 USB ELM 327 V 1 5 ELM327 OBD2 V2.1 MINI "Bluetooth" Automobilių Gedimų Diagnostikos Įrankis, Automobilių Variklio Sistema Skaitytuvas Nuolatinio Programėlių, Skirtų "Android" Naujas OBD V2.1 mini ELM327 OBD2 Bluetooth "Auto Scanner OBDII 2 Automobilių ELM 327 Testeris Diagnostikos Įrankis, skirtas "Android", "Windows", "Symbian" Naujas OBD V2.1 V1.5 mini ELM327 OBD2 Bluetooth "Auto Scanner OBDII 2 Automobilių ELM 327 Testeris Diagnostikos Įrankis, skirtas "Android", "Symbian", " Windows

įrankiai auto automobilių skeneriselektroninis NoAparatinės Įrangos Versija EcoOBD2Profesionalus Diagnostinis įrankis Automobilių Diagnostikos KabeliaiModelio Pavadinimas EcoOBD2Elemento Aukštis 5inchElemento Plotis 5inchKilmės KN(Kilmės)Obd skaitytuvas auto Automobilių ĮrankiaiMedžiagos Tipas Plastikiniaiautomobilių skeneris auto diagnostikos skaitytuvoDiagnostikos skaitytuvo pradėtiĮrankiai automobilių auto diagnostikos skaitytuvoPrekės Svoris 0.1kgElemento Tipas Automobilių Diagnostikos Kabeliai ir JungtysGalia StandartasIšorės Bandymų, Sertifikavimo ceĮtampa standardPrekės Pavadinimas obdkcanElemento Ilgio 5inchAutomobilių Diagnostikos Kabeliai ir Jungtys Automobilių Diagnostikos įrankisKodas Skaitytojai & Scan Įrankiai EKIU Chip TunningPrograminės Įrangos Versija naujausiasAutomobilių skeneris paleidimo diagnostikos skaitytuvo "delphi"

Žymos: automobilių diagnostikos mac, obd, "bluetooth" obd2, indijos automobilių diagnostikos, vyras automobiliu diagnostikos, automobilių diagnostikos atvejis, automobilių diagnostikos aparatūra, diagnost įrankis, automobilių diagnost, skeneris diagnost.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas