SE-B2 TO-220

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w31459

€0.83

Pirkėjų pranešimas:

1 Mūsų įmonėje galite įsigyti kitų Elektroninių priedų ir IC dalių jums.Jums turėtų pasakyti mums aiškiai apie produkto klasė, priesaga,hermetizuoti ir pan.

2 Mūsų bendrovė yra juridinis asmuo, administracija.Mes turime daug klasių, kad mes negalime įkelti juos visus.Daug kokybės perkant bus daug pigiau.Susisiekite su manimi, jei nesutinkate mūsų kainą.

3 Išvengti žalos ar nuostolių perdavimo.Prašome seriouly patikrinti dalims, kai jūs jas gauti.Negalima prisijungti, jei yra kažkas negerai.Ir susisiekti su manimi ne vieną kartą.Leiskite spręsti problemą kartu.

Mūsų įmonė yra juridinis asmuo, administracija.Mes turime daug klasių, kad mes negalime įkelti juos visus.Daug kokybės perkant bus daug pigiau.Susisiekite su manimi, jei nesutinkate mūsų kainą.

Išvengti žalos ar nuostolių perdavimo.Prašome seriouly patikrinti dalims, kai jūs jas gauti.Negalima prisijungti, jei yra kažkas negerai.Ir susisiekti su manimi ne vieną kartą.Leiskite spręsti problemą kartu.

Kontaktų Apkrova KitaApsaugoti Funkcija KitaTeorija KitaModelio Numeris RelėsPrekės Pavadinimas ICAliexpressICNaudojimas KitaMaitinimo Šaltinis DCĮtampa Other

Žymos: dažų spalva karinės, purškimo vintage spalvos, s1005 nuotolinio valdymo, miego kaukė tematikos, dažų atveju instagram, dažų kasetės 177, purškimo ranka sanitizer, maudymosi kostiumėlį lol 6 metų, purškimo baltos spalvos plaukų dažų medžiaga.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas