Digital Voltmeter DC 4.5 V iki 30 V Led Digital Voltmeter Įtampos Skydelis Skaitiklis Dviejų Laidų Volt Matuokliu Detektorius, skirtas Automobilių Variklių Skydelis

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w31614

€3.30 €2.14

Aprašymas:

Į voltmeter laidai yra paprasta, tik reikia pasirinkti dvi eilutės, lentelės atstatymas apsaugos, atvirkštinio neužsidega.

Į voltmeter gali būti naudojama motociklų, automobilių ir kitų stebėjimo akumuliatoriaus įtampa, laiku suvokti, baterijos statusą.Kitos įtampos, taip pat gali būti naudojamas formeasurement tikslais.

Norint pasiekti gerų matavimo tikslumas, voltmeter bus skirtingos pagal išmatuotą įtampą automatiškai perkelti kablelio vietą.

Priemonė įtampos žemiau 10V, rodoma po kablelio du; 10V įtampos matavimai rodoma po kablelio vienas.Kad galėtų rūpintis baterija, vartotojo poreikius, bet taip pat patenkinti poreikius aukštesnės įtampos matavimo matavimo tikslumas.

Į voltmeter pradėti įtampa yra maža, raudona tiesiog 3.2 V, tiesiog 2.7 V Žalia, mėlyna, tiesiog 3.0 V, galės įvertinti teisingai, pradėti su dviejų kainą-wirevoltmeter įtampa yra mažiausia visame pasaulyje.Tai gerokai palengvins naudojimąsi ličio baterija, 18650 baterija vartotojai.Kai įtampa yra mažesnė nei 3,5 V, ekrano ryškumas mažėja, tačiau neturi įtakos tiksliam matavimui.

Techniniai duomenys:

Atvirkštinio Prisijungti Apsauga

Spalvos: Raudona, mėlyna, žalia

Grupė: DC4.5-30 V (nebūtina papildoma galia)

Ekranas: Trijų skirti 0,56" LED skaitmeninės vamzdis

Ekrano spalvos: RAUDONA/ MĖLYNA /GREN

Atnaujinimo dažnis: apie 500mS / kartus

Įėjimas: DC įtampa (

- Ten gali būti šiek tiek klaidų dydį, rankinis matavimas.

- Spalvos nuokrypis gali skirtis dėl skirtingų monitoriaus parametrų, prašome suprasti.

Pakavimo sąrašas

Komplektą sudaro:

1 x Skaitmeninis Voltmete

Sertifikavimo NĖRASuderinamumas KitaKamera Įrengta NoKilmės KN(Kilmės)Valstybės Surinkimo Ready-to-GoModelio Numeris Digital VoltmeterPrekės Pavadinimas selectec

Žymos: valdymo ratuką, su rankenėle, pir spindulių infraraudonųjų spindulių žmogaus indukcinės lempos jungiklis, valdymo ratuką su lempa, spdt jungiklis su voleliu svirtis, mikro jungiklis su spyruokle, 3 usb. koncentratoriaus, perjungtuvo, skaitmeninis fotoaparatas jungiklis, 6 2 svirtinis jungiklis, maitinimo jungiklis už virtuvės led, tnc jungiklis.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas