500w 200v Trumpųjų bangų infraraudonųjų spindulių dažų kietinimo lempa

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w31691

€213.24

Pastaba:krovinių ir mastas yra skirtingas,mes galime suteikti jums wholep ryžių.prašome susisiekti su mumis prieš perkant.Whatsapp/Wechat:86-15150688594 facebook :(www.facebook.com/quartzlamp Pranašumai ir trūkumai

Infraraudonųjų spindulių kvarco šildytuvo vamzdis turi skirtingas medžiagas, kaip bendras kvarcas šildytuvo vamzdis, halogeninis šildytuvas vamzdžių ir dėžutės pluošto kvarco šildytuvo vamzdis.

Bendras kvarcas šildytuvo vamzdis yra pagamintas iš pieno arba permatomas kvarco stiklo vamzdelio specialią technologiją ir varžos lydinių viela, kaip šildymo vienetą .Dėl aukštos temperatūros sienos vamzdis,todėl jis tinka tik trumpą atstumą šildymas.

Halogeninės kvarciniai šildymo vamzdžiai,ji yra sluoksniuotos iš Volframo vielos kvarco vamzdelis , per lempos laidą ir "shell" padaryti šviesos,įvairių šviesos 2400-3500km, ji priklauso dulkių šildymo vamzdžiai.

Anglies pluošto kvarco šildytuvo vamzdis yra pagamintas iš anglies pluošto šildymo atsparumas

Techniniai parametrai

Gaminio taikymo

- Šildytuvas

- Plastiko formavimo

- Butelių pūtimo

- Dažų džiovinimo

- Maisto viešojo maitinimo/duomenų tvarkymo ir pan.

- Pasirengimo šildymo PET atlikti

- Kaitinimo spausdinimo rašalas

- Džiovinimo procesą popieriaus malūnas

- Plastmasė thermoforming

- Silicio plokštelių gamybos procesą Puslaidininkinių

- Ir įvairios rūšies džiovinimo procesams,

Apie Produkciją

Apie Siuntos

Tipas Elektrinis Šildytuvas Dalys

Žymos: paprasta keksiukai vyrai, modelis pirkinių 1 35, įrankių diržas "pasidaryk pats" idėjos, underwire rinkinys moterims, modelis silicona veido, antspaudai paštu vokietija, moterų rankinės pynimas, dėmesio šalta mėlyna, ufc spageti padažas.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas