Sintezės Jogos Katė Ratas Meno Bamperis Pusių Vinilo Lipdukas Automobilio Lipdukas, Automobilių Kėbulo Dekoro Lipdukai Vandeniui L236

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w360

€1.76 €1.32

Medžiaga :

Aplinkai draugiškas vinilo

Tai Lipdukai Yra Puikus Dekoravimas, Interjero Ir Eksterjero Paviršių Ir Gali Būti Taikomas Bet Sklandžiai, Arba Pusiau Lygaus Paviršiaus-Veidrodžius, Stiklo, Durų, Baldų, Automobilių, Metalo, Plastiko Ir Sienos.

Lipnios mirti iškirpkite vinilo lipdukas ,jos nėra fono padarys jūsų siena atrodo kaip nudažyti.

Apie Dydį :

15cm aukščio, Kaip naudoti :

1 žingsnis : Nuvalykite vietą, kruopščiai patrinkite spirito ar muilo ir vandens.Nenaudokite Windex ar panašių produktų, nes ji paliks likutis už, kad bus užkirstas kelias lipdukas nuo žemes, gerai.2 žingsnis :Paruoškite lipdukas taikymo ryžtingai trina antgalis langams ar kredito kortele visoje aiškiai perduoti juosta.

Tai pašalina bet kokį oro burbuliukų, kad gali būti suformuota ir daro lipdukas kabintis į perdavimo juosta.

3 žingsnis :Nulupkite baltąją knygą atsargines ne lipdukas.Jei lipdukas tvirtai laikosi prie pagrindo,lėtai pakeisti popieriaus pagrindu ir kartokite 2 Veiksmą.

4 žingsnis :Lėtai nuleisti lipdukas ant paviršių ir patrinti ją į vietą tvirtai antgalis langams arba kredito kortelės.Pradėti viduryje ir dirbti savo kelią.

5 žingsnis :Lėtai žievelės aiškiai perduoti juosta ties kampu.Būkite atsargūs, ne traukti lipdukas off paviršiaus.Jei lipdukas išsitraukia toli nuo paviršiaus pakartokite 4 Veiksmą.

Kategorijos LipdukaiTipo Lipduku Kūrybos LipdukaiElemento Aukštis 0.1cmTipas Kitos 3D LipdukasPakuotė Ateina SupakuotiPrekės Pavadinimas FelizdecorElemento Plotis 0cmModelio Pavadinimas L236Elemento Ilgio 15cmLipdukas Rodymas KamienoPrekės Skersmuo 25cmElemento Tipas LipdukaiMedžiagos Tipas ViniloModelis KitaDizainas animacinių filmų

Žymos: katė joga, ornamentas joga, ortopedinė kuprinė -, dekoro joga, krepšys vilkas, katė derva, kuprinė su wolf, portomonee moterims, ortopedinė kuprinė, kuprinė berniukas mokykla.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas