Nerūdijančio Plieno Vietoje Lazerinio Suvirinimo mašina Papuošalai Suvirinimo Mašina Automatinė Numerica Touch Pluse Argono AC Suvirintojas 220v/110v

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w41001

€497.83 €343.50

Nerūdijančio Plieno Vietoje Lazerinio Suvirinimo mašina Papuošalai Suvirinimo Mašina Automatinė Numerica Touch Pluse Argono AC Suvirintojas 220v/110v

Šis įrenginys yra tinkamas visų rūšių dantų suvirinimo darbus, juvelyriniai dirbiniai, suvirinimo darbai, už tiek naujų, tiek restauracijos ir remonto darbus.Taikymo masto lygus bent lazerinio suvirinimo vienetas, ir išlaidos įrangai ir operacijoms, yra daug pigiau nei lazerinio suvirinimo įrenginio.

Funkcija

Šis produktas yra impulso argono lankinio suvirinimo aparatas, įrangos sąnaudos ir eksploatacijos išlaidos yra daug mažesnės nei lazerinio suvirinimo mašina ir turi funkciją lazerinio suvirinimo aparatas, Šis produktas yra pagamintas griežtai laikantis tarptautinių standartų ir vartotojų reikalavimus, Gali būti naudojamas grynas auksas, suvirinimo, kobalto-chromo lydinio suvirinimo, gryno aukso ir kobalto-chromo lydinio suvirinimas, titano suvirinimo ir ortodontinio.Produkto savybės mažo dydžio, saugumą, stabilumą, patogus valdymas ir priežiūra nemokamai.

Specifikacija

Maitinimo įtampa: 220V/110V 50/60Hz Galingumas: 100W Apsaugos laipsnis: IP21 Dujų tiekimo slėgis: ≥0.1 Mpa Suvirinimo įtampa: 40V Suvirinimo srovės: 5A600A Suvirinimo laikas: 3ms--30ms Maks.suvirinimo dažnis: 1Hz Maks.argono sąnaudos: 5L/min Matmenys: 280mm*160mm*230cm; Svoris: apie 8,5 kg.

Siekiant išvengti elektros smūgio, gaisro ir pavojingas atsitikimas, kai naudojate elektros įranga, būtinai atkreipkite dėmesį į šias pagrindines saugos priemones.

1. Prieš naudodami prietaisą, atidžiai perskaitykite šią instrukciją ir atsargumo priemonės.Pateikti šią instrukciją šalia prietaiso patogu peržiūrėti. 2. Prašome laikyti elektros įranga, atokiau nuo vaikų ir visiškai uždrausti vaikams žaisti šį elektros įranga, atsarginės dalys ir kiti kabeliai. 3. Eksploatavimo įranga turi palaikyti gera ventiliacija ir apšvietimas, nenori dirbti drėgnoje ir dulkėtoje aplinkoje, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų neįprastą aplinką. 4. Niekada neleiskite bet koks skystis, įveskite priemonė. 5. Ten bus stiprus arc light, kai veiklos, nesusiję personalui turėtų būti atokiau nuo darbo vietoje, vengiant pažeisti akis. 6. Nenaudokite kabelis, vilkite įranga.Kabeliai turi būti atokiau nuo šilumos, naftos ir kitų aštrių daiktų, kad nebūtų pažeisti kabelį. 7. Jūs privalote visiškai sumažinti išjungimas prieš valyti įranga ir atidarykite atveju. 8. Ši mašina, su kompaktiškas ir pagrįstą struktūrą nereikia specialios ir varginantis išlaikymo.Atkreipti dėmesį į valymo priemonė, ypač mikroskopą.Nėra švarus priedais turės didelę įtaką stebėjimo objektų. 9.Ši priemonė turėtų būti padengtas dulkių padengti ne darbo statusą. 10. Dėl jūsų saugumo, prašome naudoti tinkamą furnitūrą.

Dėmesio: mašina neįtraukė mikroskopu, ir jūs taip pat galite dirbti be mikroskopo.

Mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokesčių, tai yra pirkėjo atsakomybė.

Kilmės KN(Kilmės)

Žymos: lentelės vietoje suvirintojas, lazerinio suvirinimo, mig plazmos, lazerinio suvirinimo mašina, ac skaitmeninis matuoklis, vietoje suvirinti, sunkiojo roko, dantų vietoje suvirintojas, vietoje stud suvirintojas, 18650 vietoje suvirintojas.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas