PK SFP optinio Pluošto modulis Pramoninės klasės -40~+80 laipsnių Celsijaus 1.25G20/40/60/80/100 KM 1310/1490/1550nm suderinama optinis modulis

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w41382

€23.66 €18.22

1.25 G PK 20/40/60/80/100KM 1310/1490/1550nm Pramoninės klasės Vieno Pluošto Optinis SFP Modulis SFP Transiveris Prašome palikite mums žinutę apie kurių prekės jūsų jungiklis yra suderinama.Mes atsiųsime suderinama SFP moduliai kaip jūsų prašymą.

Tai yra pramoninės klasės (-40~80 laipsnių Celsijaus)

1. Duomenų perdavimo Sparta:1.25 Gb/s

2. Perdavimo Atstumas:20KM/40KM/60KM/80KM/100KM (9/125µm SMF Fiber Optic Patch Cord)

3. Bangos Ilgis: 1310nm/1490nm/1550nm

4. Skaidulų Tipas: Single Mode Vieno Pluošto (SMF)

5. Su DDM/DOM: Vidinis ar Išorinis Kalibravimas

6. Mažos galios sklaida

7. ROHS ir Švino Nemokamai

8. Hot-pluggable , Plug and Play

9. Visiškai Nauji, Aukštos Kokybės,

Sukeisti, jei norite persijungti sąsaja

Perėjo backplane programos

Maršrutizatorius/Server sąsaja

Kiti optinio perdavimo sistemos

sfp media converter

Produkto Savybės

Neaušinamas Lazerio Diodas su MQW Struktūra

InGaAs PIN-TIA Fotodiodo Imtuvas

Pasiekti 100 km Perdavimo Atstumo, 9/125µm SMF

DUAL Vienos rūšies radijo stotele SFP Pėdsaką LC Optinė Sąsaja

Suderinamas Su SFP MSA ir SFF-8472

Skaitmeninis Diagnostikos Stebėsenos Sąsaja

Bendrosios +3.3 V Maitinimo Įtampa

LVPECL Blokatorius Įėjimai ir Išėjimai

LVTTL Signalo Aptikimo Produkcija

Suderinamas Su ITU-T G. 957

Suderinama Su RoHS ir Švino Nemokamai

Metalinės Talpyklos mažiau EMI

Veiklos Atveju Temperatūra:

Pramonės: nuo -40 iki +85°C. Produkto Aprašymas

Absoliučioji Reitingai

P a r a m e t e r

S ym b o l

M

T y p

M a x

U nit

S t o r a g e T em pe r a t u iš naujo

T s t

- 4 0

-

+ 8 5

° C

O pe ra t i n g C ase T e m p e ra tu iš naujo

T C

P 2

-

+ 7 0

° C

-

° C

-

° C

P o w e r Su ppl y V olis t a g e

V CC

3 . 1

3 . 3

3 . 5

V

P o w e r Su ppl y Cu rr e n t

I CC

-

-

30 0

mA

D a t a Ra t e

D R

0 . 0 5

1 . 2 5

1 . 3

G b p s REKOMENDUOJAMAS naudojimo APLINKOS Parametrų Simbolis Min.Tipiškas Max Bloko Maitinimo tinklo Įtampa V CK 3.135 3.3 3.465 V Maitinimo Dabartinį Tbt 350 mA Veiklos Atveju Temperatūra -40 TI 25 85 ℃

Įmonės Informacija

Pakavimas Ir Pristatymas

Modelio Numeris ANDDEAR-LC122Tipas JungtysPK 20km 1310/1550nmPakuotė TaipPK 80km 1490/1550nmPK 60km 1490/1550nmPrekės Pavadinimas ANDDEARPK 100km 1490/1550nmProdukto Pavadinimas 1.25 G LC Vieno Pluošto SFP Optinis SFP Modulis radijo stotelėTemperatūra -40~+80CelsiusBangos ilgis 1310/1490/1550nmPK 40km 1310/1550nmMedžiaga Pramoninės KlasėsJungties Tipas SCSuderinamumas Suderinamą prietaisą kodas reikalauja pranešimąSkaidulų Tipas Singlemode vieno pluoštoDuomenų perdavimo sparta 1,25 G

Žymos: 1490 sfp, optinis siųstuvas-imtuvas 20km, 1550 sfp, gėlavandenių perlų papuošalai, sfp rj45, 10gb sfp, paukščių fontanas, fiber sfp, optinis siųstuvas-imtuvas modulis, sfp.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas