100A/40A 12864 LCD ekranas Skaitmeninis Dvigubo Impulso Kodavimo Vietoje Suvirintojas Suvirinimo Mašina Transformatorius Valdiklio plokštės Laiko Kontrolė

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: w748

€11.67

40A 100A Vietoje suvirintojas valdymo modulis 12864 dvigubai pulsas

Aprašymas: Savybės:

jūs turite paspauskite ir palaikykite, TADA, bet lėčiau.

Vietoje suvirintojas valdymo modulis yra sukurtas "PASIDARYK pats" ar paprastas, baterija suvirintojas.Jis daugiausia naudojamas vieno baterijos arba akumuliatoriaus grupės nikeliuotas lapas, suvirinimo, pvz., 18650 ličio baterijos nikelio danga nuo 0,15 ir 0,2 mm plieno skarda, 500W transformatorius gali būti suvirinti tiesiogiai.Jis yra skirtas suvirinimo kita baterija medžiagomis bei įvairaus storio, tokių kaip polimerų baterijos elektrodų be nikelio danga, turi būti derinamas su pakankamai galios transformatoriaus suvirinti.Šis modulis apima pagrindinės plokštės ir rodyti lenta, neprivaloma 40A ir 100A dvikryptis silicio kontrolė, lygintuvas (SCR), neapima suvirinimo transformatoriai, suvirinimo rašiklį ir kitos paieškos priemonės.

I. vartojimo Sritis:

1."PASIDARYK pats" ar paprastas, baterija suvirintojas plėtros suvirinimo.

2.Suvirinimo vieną bateriją ar akumuliatorių.

II.Funkcinė apžvalga:

1.Galima nustatyti, kad išsaugoti paskutinę operaciją, modulis dvigubų impulsų sukelti, išjunkite visas rinkinys paleidimo laikas, galima keisti du kartus pulsas vieno impulso sukelti.

2.Pagrindinės plokštės ir ekrano valdymo skydelyje yra išsiskyrę, ir išorinis apvalkalas gali būti lanksčiai sumontuoti.

3.Multi-grupės duomenis 12864 vaizduoklio, intuityvus, patogus, vieno kodavimo parametrų nustatymas gali pradėti veikti paprastas ir greitas.

4.Su tinklo įtampos kompensacija, produkcijos kompensacija gali būti automatiškai nustatomas pagal keisti elektros energijos tiekimo ir elektros įtampa yra apie 1 sekundę gali būti rodomas, kai sukėlė, kad efektyvų šilumos suvirinimo atitinka suvirinimo parametrus ir suvirinimo vietoje yra vienodos.

5.Su 0-9999 suvirinimo skaičiavimo funkcija, su 5 grupės mėginių saugojimo parametrus, gali būti laikomi net elektros maitinimą, skaičius wleding gali būti vertinamas tik iš pirmo žvilgsnio.

6.Laiko sąnaudos 0-99 ciklą (1 ciklas yra 20ms, pavyzdžiui, patikslinimas vertė yra 50, tai yra suvirinimo laikas 1 sek.), stabdymo laikas nuo 2 weldings yra 0-99 ciklų (1 ciklas yra 20ms, pvz., padalos vertė 50, Tai intervalas 1 sekundę.) reguliuojamas.Suvirinimo koncentracija 30%-99% yra reguliuojamas.

7.Modulis gali izoliuoti stiprus ir silpnas elektros, optinės movos, ir kuriant patikimą grandinė nulio kirtimo aptikimo ir įtampos nustatymo, siekiant užtikrinti tikslią fazės poslinkio silicio kontrolė, lygintuvas (SCR), kuris gali būti suderintas su 40A-100A dvikryptis silicio kontrolė, lygintuvas (SCR).

8.9-12 V AC maitinimo įvestis (naudojant KINTAMOSIOS srovės transformatoriai, kitų, pavyzdžiui, DC, gali sukelti nulio kirtimo aptikimo klaida, negali sukelti.)

9.Galia ir išorės sukelti priimti patogu ir greita suvirinimo nemokamai terminalo, išorinio sukelti gali būti įvairus, tokie, kaip įprasta, jungiklis, kojinis jungiklis, išorinio signalo šaltinio įvestis ir kt., programinė įranga stabdžių antiblokavimo valstybės, taikymosi prie pabaigos, suvirinimo, vienas turas.Pavyzdžiui, pedalo jungiklis buvo sutrypti visą laiką, gali sukelti vienas turas.

III.Naudojimo būdas:

1. Įtampa kalibravimo

]Modulis yra tinklo įtampos kompensavimo funkcija, todėl įtampos kalibravimas turi būti atliekamas, kai pirmoji mašina yra įdiegta, ir ateityje, kaip ilgai, kaip modulio maitinimo transformatorius yra ne pakeisti, nėra būtina perkalibruoti.Žinoma, jei jūs manote, kad ekranas įtampa yra neteisinga ir ji gali būti kalibruojamas.Taip yra maitinimo įtampa, kad nėra kalibruoti ir rodomas veikimo metu:

IV.Atsargumo priemonės vartojant

1. Šis modulis "PASIDARYK pats" turi turėti tam tikras elektrikas žinių, jei esate visiškas naujokas, prašome kreiptis į elektrikas žiniomis, prieš jums pradėti.Atkreipkite dėmesį į tai, kaip saugiai naudotis aukštos įtampos dalis diegimo metu.Kai naudojimo dažnis ir galia yra didelė, silicio kontrolė, lygintuvas reikia išorinio radiatorius disspate šilumos.

2. Galia modulis vairuotojo apkrova priklauso nuo galios silicio kontrolė, lygintuvas (SCR).BAT41 (40A) gali atlikti mikrobangų krosnelė transformatorius, BAT100 (100A) gali atlikti du mikrobangų krosnelė, transformatoriai ir rekomenduojama už Linijos transformatorius yra 100A.

3. Nežinau, suvirinimo laikas ir galia suvirintas dalis, rekomenduojama, kad suvirinimo metu ir maitinimo būti reguliuojamas nuo mažos iki viršutiniame siekiant išvengti žalos suvirinimo pen.

V. Gedimo priežastis ir gedimų šalinimas

1. Elektros energijos tiekimo neatitinka faktinių elektros įtampa: re įtampos kalibravimo.

2. Lydmetalis bendras nėra saugus ar lituojamas: reguliuoti suvirinimo metu, ir galios tol, kol patenkinami rezultatai yra pasiekti.

Pakuotės Turinys

100% Brand New

1 XSpot suvirintojas valdymo modulis

Pristatymas :

Šalis

Pristatymo Laikas Darbo Dienomis (neįskaitant atostogų) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 >25 Darbo Dienos + šeštadienis + sekmadienis 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 >35 Jungtinių amerikos valstijų Norma (punktas atvyko) 9% 50% 21% 13% 7% Grąžinti ar Išsiųsti Jungtinės Karalystės Norma (punktas atvyko) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Grąžinti ar Išsiųsti Australija Norma (punktas atvyko) 23% 50% 13% 8% 6% Grąžinti ar Išsiųsti Prancūzija Norma (punktas atvyko) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Grąžinti ar Išsiųsti Vokietija Norma (punktas atvyko) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Grąžinti ar Išsiųsti

Kanada

Norma (punktas atvyko)

0.0%

44 %

35%

18%

3%

Grąžinti ar Išsiųsti Ispanija Norma (punktas atvyko) 1.5% 25% 50% 14% 9.5% Grąžinti ar Išsiųsti Mokėjimo :

Kilmės KN(Kilmės)Modelio Numeris 00Suvirinimo stiprumas 30%-99%weldings yra 0-99 ciklųSkaitmeninis LC 40ASkaitmeninis LCD 100A

Žymos: lentelės vietoje suvirintojas, vietoje suvirintojas laikmatis, lcd turas, 220v 9v transformatorius, kd lcd, vietoje suvirintojas laiko kontrolės valdyba, 1 colio lcd ekranas, aukšto dažnio galios transformatoriaus, vietoje stud suvirintojas, du kartus impulso vietoje.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas